Такий сучасний вид напівчеревиків, як броги вже давно користується популярністю як у чоловіків, так і у жінок. Тому є безліч варіантів, з чим носити броги на роботу, прогулянку, побачення, парк або просто на кожен день. Вони стануть важливим атрибутом офіційного заходу, доповнюючи будь-який діловий образ.
Інтернет-магазин взуття «Violarte» пропонує великий вибір жіночого та чоловічого взуття за відмінними цінами.
Характерні відмінності

Якщо розглядати броги, як черевики з відкритою шнурівкою, можна виділити такі особливості даної моделі взуття:
- наявність перфорації по всіх краях швів;
- розташування на носі спеціальної перфорованої ділянки – медальйону;
- наявність унікальних крил, що тягнуться від миска до п’яти або доходять до середини.
Відрізний мисок із зазубреними краями – ще одна особливість моделі. Найчастіше використовуються багатошарові накладки різних форм, які є частиною унікального дизайну. Класичний варіант – у вигляді букви W.
Що ж до перфорації на чоловічому взутті, вона є обов’язковою і важливим атрибутом. Згідно з легендою, саме фермери придумали цей вид черевиків: вода з сирої трави та заболочених ділянок швидше виходила через отвори. Крім того, ноги добре сохли і не потіли, що було проблемою у цьому кліматі, особливо якщо це була дощова осінь.
Різновиди брогів

- Повні. Щоб зрозуміти, з чим носити чоловічі броги, потрібно знайти баланс між класикою та сучасними рішеннями. У цій моделі зосереджено всі основні риси, включаючи вид відрізного миска.
- Половинні. Прямий шов відокремлює мисок від основи. Уздовж швів йде перфорація, є характерний медальйон, виконаний з перфорованих отворів.
- Четверть. Спрощений та лаконічний варіант, у яких перфорований малюнок зберігається виключно вздовж швів, не переходячи на мисок.
Існує ще один формальний варіант – строга модель. Такі туфлі мають крила, але відрізняються повною відсутністю перфорації. Тим не менш, через деяку подібність вони все одно є різновидом брогів. Купити жіноче взуття можна в інтернет-магазині «Violarte».
З чим носити броги?

Якщо раніше вони вважалися суто сільським взуттям, то зараз вони є невід’ємним атрибутом стріт-стайлу, кежуалу та сучасного ділового стилю. Класична рантова прошивка та подвійна підошва замінилися на більш доступні, практичні та зручні рішення. Існує ряд правил унісекс, яких варто дотримуватися, якщо хочеться носити броги з шиком та смаком:
- Жодних поєднань зі спортивним одягом. Чоловічі броги поєднуються практично з усіма елементами гардеробу, але не зі спортивним костюмом, баскетбольними шортами або майкою вільного крою.
- Шкіряна підошва підійде для всього. Особливо для створення ділового, презентабельного образу. Якщо йдеться про поїздку за місто чи подорожі, варто звернути увагу на комбінацію брогів та робочих черевиків: товста підошва витримає будь-які навантаження.
- Варіанти з грубою гумовою підошвою добре поєднуються з джинсами та сорочками. Створюється так званий образ «лісоруба» або «байкера». До цього списку також можна віднести парки, джинси, шкіряні та джинсові куртки із щільного матеріалу.
- Спортивні піджаки та блейзери добре поєднуються з класичними черевиками з характерним малюнком. Сюди ж належать штани прямого крою. Щоб здаватися вище, можна використовувати моделі на невеликих підборах.
- Легінси, щільні колготки, вузькі штани – не найкращий варіант, тому що ноги будуть здаватися надмірно великими. А ось чинос підійдуть для легкого образу, якщо правильно підібрати кольорову гаму та інші елементи образу.
- Повні броги та класичний жіночий/чоловічий костюм погано поєднуються один з одним. Ця модель і так надто деталізована, а доповнення у вигляді костюма робить образ недоречним. А ось твід та вельвет – інша справа.
- Чим менше декоративних елементів і темніший колір, тим більша суворість брогів.