Новини Поліція Біля заправки в Сосниці виявили дитину, що йшла на...

Біля заправки в Сосниці виявили дитину, що йшла на Волинку

-

15 липня із заявою звернулась гр-ка М., яка заявила, що деякі підприємці порушують вимоги дорожнього знаку на вул. Чернігівська в смт Сосниця, чим руйнують вантажними автомобілями грунтову дорогу.

15 липня о 19:42 надійшло повідомлення про те, що в с. Бутівка, поблизу річки «Десна», на кручі, відпочивала гр-ка спільно з чоловіком та друзями в кількості 5 осіб. Дані громадяни приїхали на власних автомобілях. Гр-ка В. під час відпочинку вживала спиртні напої. Власний транспорт залишила неподалік кручі біля річки Десна. Остання вирішила від’їхати подалі від кручі, при цьому сівши до автомобіля, який перебував на задній передачі, здійснила рух назад та, зачепивши невелике дерево, яке росло на кручі, злетіла в річку Десна. Під час перебування в автомобілі та в річці гр. В. самостійно вибралась з автомобіля, який ще перебував на плаву та залишила його. Автомобіль від місця падіння затонув приблизно на відстані 50 метрів, з берега не продивлявся. Ніхто з громадян в даному випадку не постраждав.

16 липня о 00:14 заявник з смт Сосниця повідомив, що його побили невідомі, а потім сіли в авто (яке не знає) та поїхали. Швидка не потрібна. Просить направити поліцію

16 липня о 20:10 надійшло повідомлення про те, що в с. Велике Устя наочно знайомий чоловік, який в похилому віці, штовхнув заявника з велосипеда. Медична допомга не потрібна. Просить направити наряд поліції.

17 липня заявник втратив власний мобільний телефон, запитував чи має поліція технічну можливість його швидко знайти, від направлення наряду поліції відмовився.

17 липня о 12:24 сосничанин повідомив, що на в’їзді до двору стоїть автомобіль «Ланос», який перекрив в’їзд та виїзд з двору.

17 липня в с. Авдіївка невідомі зірвали замок до будинку та витягли вікно. Чи щось викрали не знає, речі в веранді розкидані. Просить направити наряд поліції.

17 липня сусідський собака налякав неповнолітнього онука заявниці. Просить направити наряд поліції, оскільки таке відбувається не вперше.

17 липня в с. Долинське виявлено арт.снаряд часів Другої світової війни, калібром 85 мм.

18 липня о 01:02 спрацювала охоронна сигналізація у краєзнавчому музеї.

18 липня о 02:10 надійшло повідомлення, що в смт Сосниця, за лікарнею погрожують фізичною розправою та побили. Просить направити наряд поліції.

18 липня в смт Сосниця упродовж ночі невідомі з сараю викрали велосипед.

18 липня о 20:34 надійшло повідомлення про те, що в смт Сосниця, біля АЗС «АНП» виявили дитину приблизно 6 років. Дитина повідомляє, що йде на с. Волинку. Просить направити наряд поліції.

19 липня о 13:40 надійшло повідомлення про те, що в с. Загребелля, починає горіти суха трава на лузі за дамбою неподалік хат.

19 липня о 15:34 надійшло повідомлення про те, що в смт Сосниця, у батька віком 94 роки психоз, заявниця викликала медичну допомогу. Просили також викликати наряд поліції для супроводу до лікарні.

20 липня о 10:45 надійшло повідомлення про те, що в с. Чорнотичі дівчина розбила її онуку мобільний телефону.

20 липня о 12:04 сосничанин повідомив, що водій перекрив дорогу до двору. Водій знаходиться на місці. Просить направити наряд поліції.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

Програми кандидатів на посаду старост

ЗмістПівнічний старостинський округІвасенко Микола МихайловичЯщенко Олександр ОлексійовичЗахідний старостинський округДяченко Василь ІвановичПилипенко Олексій ІвановичСхідний старостинський округГончаренко Тетяна СтаніславівнаГордієнко Ольга МиколаївнаПівденний...

Конкурсна комісія з відбору старост зробила свій вибір

На сайті селищної ради було оприлюднено результати конкурсної комісії з відбору кандидатів старост, яких відібрали для голосування на сесії. Отже...

Вибір зроблено? Що було на співбесідах з кандидатами на посаду старост

15 та 16 січня селищний голова Андрій Портний та представники сформованої конкурсної комісії провели співбесіди з кандидатами на посади...

Хто відбиратиме кандидатів на посади старост громади?

Сосницька селищна рада 15 та 16 січня проведе співбесіди з кандидатами на посади старост. Про це йдеться у повідомленні...

Вже відомі списки кандидатів на посади старост

Сосницька селищна рада на своєму сайті оприлюднила прізвища 25 кандидатів, котрі будуть представляти своє бачення розвитку територій старостинських округів...

З 1 січня збільшиться вартість оформлення біометричних документів

З 1 січня 2021 року підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» змінює вартість бланків біометричних документів, у зв'язку з чим несуттєво...

Зараз читають

Пам’ять народна жива

Все далі відходять грізні і важкі роки Другої світової...

Молодіжний фестиваль кіно та мистецтва «Капелюш»

Вже вдруге відбувся минулої суботи на території літературного меморіального...

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано