Базар став каменем спотикання

Депутати селищної ради не підтримують ідею купівлі ринку!

Минулої середи депутати громади збирались на свою чергову сесію. Але більше години перед нею обговорювали дражливе питання – купівлю території ринку у центрі Сосниці. Як ми писали у минулому номері, думка селищної ради і її голови різко змінилася щодо цього питання. Якщо взимку на сторінках «Часу» обидві сторони тогочасного конфлікту не скулилися на різкі висловлювання на адресу своїх опонентів, то вже у травні готові заключити угоду.

У тому, що це вигідно для сосничан, і хотіли переконати депутатів ще перед сесією, вивчаючи настрої обранців. Голова селищної ради розповідав, що базар треба купувати однозначно, бо «буде руїна». Ви читали у минулому номері доводи голови з цього приводу.

На логічне ж питання «За які кошти купувати?» депутатам була дана відповідь:

– Один інвестор, який зайшов у Сосницю і на території колишнього заводу продтоварів проводить активні підготовчі роботи, планує облаштувати там виробництво. Обіцяють, що створять до 300 робочих місць. Вони хочуть викупити ту землю за мільйон. От за цей мільйон ми і вирішимо проблему ринку: за 450 тис. грн викупимо його, а за решту – облаштуємо павільйони, зробимо інфраструктуру.

Депутати не погодились. Почали ставити питання. Якщо там робота вже кипить, то, значить, той інвестор зайшов сюди на правах оренди землі, а не її купівлі. А, по-друге, три з половиною гектари землі у Сосниці за мільйон?! Гривень. Наче не ринкова ціна виходить для такого ласого шматка.

– Он Макусі вже продали землю в Сосниці, і що? Виграли сосничани від цього? – закидали депутати.

Тоді переконувати обранців узявся Анатолій Крючок, якого запросили і на сесію, і на саме засідання перед сесією.

– Всі ви знаєте, що мої документи лежать на підписі в Адміністрації Президента, – каже він. І я, як майбутній керівник району, кажу: треба купувати ринок! Треба, щоб Сосниця розвивалась.

І ці доводи не подіяли на депутатів Тому у порядок денний сесії питання придбання ринку так і не внесли. Чим селищна рада дала собі ще не один шанс повернутися до цього питання. Бо якби воно було проголосоване на сесії і отримало б негативну відповідь, то все питання вирішено, переголосовувати не можна.

Зараз читають

Хтось вважає, що ми для власної наживи, а ми ж для громадськості

«Хтось вважає, що ми для власної наживи, а ми...

У Соснииькій райлікарні є необхідний запас засобів індивідуального захисту

Сьогодні головне для медиків - мати достатньо засобів індивідуального...

Особливості адміністративної відповідальності неповнолітніх

В усі часи актуальною проблемою являється підліткова злочинність, необхідність...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано