Афганці Сосниччини відвідали батьків своїх загиблих побратимів

Афганці Сосниччини відвідали батьків своїх загиблих побратимів та поклали квіти до могил померлих афганців. Сосницька районна організація Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) нараховує 75 афганців.

Вже традиційно щороку напередодні Дня завершення радянської інтервенції в Афганістані чоловіки Сосниччини, які брали участь у війні, вшановують своїх побратимів, провідують могили загиблих та померлих.

– Ми за два дні встигли об’їхати майже всі села, – розповідає Станіслав Шмотько. – Найщемнішими були зустрічі із Розумієнко Марією Порфирівною та Мойсеєнком Миколою Васильовичем. Їхні сини загинули на афганській землі. Їм довелось пережити важке горе. Як тільки ми розуміємо їхній біль. Тому з величезною шаною та повагою ставимось до цих людей, які своїх синів втратили. Щороку батько Колі Мойсеєнка нас чекає в гості. Дуже ретельно готується І пригощає нас щедрим столом. Але людина вже у віці, тому ми, щоб не завдавати йому клопоту, вирішили приїхати цього року несподівано. Але не вдалось. Бо Микола Васильович дзвонить і запрошує. А його хрещениця каже, що дідусь давно вже готується до зустрічі з нами і дуже чекає. Вже багато років він дарує нам свою батьківську увагу. Схиляємо перед ним свої голови у величезній шані. Цього року ми подарували йому книжку про афганців. Він зрадів.

Афганці району висловлюють щиру подяку благодійникам, які підтримують спілку: Солодаренку Роману, Миколі Шведу, Макусі Валерію, Герасименку Миколі, Карпен ку Миколі, директору Будинку культури Валерію Панкевичу, керівництву РДА та ОТГ. Також за увагу висловлюють велику подяку Спаській школі.

Зараз читають

Біля заправки в Сосниці виявили дитину, що йшла на Волинку

15 липня із заявою звернулась гр-ка М., яка заявила,...

Добро починається з тебе

У рамках місячника милосердя наша шкільна родина хоче поділитися...

Відбулось засідання координаційної ради з питань соціальної роботи

Сьогодні відбулося засідання координаційної ради по роботі з сім’ями...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано