9 сесія: депутати прийняли Програму з підготовки лікарів-спеціалістів

15 вересня в оновленому залі засідань відбулося засідання 9 сесії Сосницької селищної ради. Крім оновлення зали, ще запрацювала електронна система голосування. Тепер рішення депутати підтримують не піднятими руками вгору, а натискаючи кнопку на планшеті.

На порядок денний пленарного засідання виносилося 28 загальних та 280 земельних питань. Всі вони були попередньо розглянуті профільними комісіями селищної ради.

Із 26 депутатів Сосницької селищної ради на засідання прибули 19 осіб.

Бюджет

Серед розглянутих питань порядку денного – низка бюджетних питань. Так, рішенням сесії внесено зміни до бюджету, затверджено звіт про виконання бюджету громади за І півріччя та розглянуто прогноз бюджету громади на 2022-2024 роки.

Підготовка лікарів-спеціалістів

Під час сесії було затверджено Програму з підготовки лікарів-спеціалістів КНП «Сосницька лікарня» на 2021 рік.

Один із лікарів надав згоду і з ним підписано договір, щодо отримання іншої спеціалізації – лікаря-анестезіолога. З 13 вересня він вже проходить навчання у Києві, і вартість цього навчання складає 32 400 грн. Прийнята Програма компенсує вартість навчання за кошти місцевого бюджету.

На даний час у лікарні працює 24 лікарі, 61-особа медичного персоналу середньої ланки і 29 молодших спеціалістів. Серед працюючих лікарів 46% – це особи пенсійного віку. Такий стан негативно впливає на рівень надання медичної допомоги населенню.

Тому прийнята програма працюватиме і в майбутньому. Крім того, наступного року планується розробити схожу програму фінансової підтримки для підготовки студентів-медиків. Студенти матимуть змогу оплатити своє навчання за рахунок місцевого бюджету, а після отримання освіти повернутися працювати до Сосницької громади.

Мистецька школа

Одним з питань порядку денного було внесення змін до структури Сосницької дитячої музичної школи ім. Марка Полторацького.

Це питання повзано з введенням ставки викладача художнього образотворчого мистецтва. Таким чином буде відкрито клас художнього мистецтва, де діти зможуть отримати освіту відповідного напрямку.

Також є бачення розвитку цього освітнього закладу і навіть перекваліфікація його з музичної у мистецьку школу. Так дітки матимуть змогу не тільки навчалися за музичними напрямками, а ще й розвивати художньо-естетичний напрямок.

2-й корпус технікуму

До селищної ради звернувся директор Сосницького обліково-економічного фахового коледжу. Він повідомив, що у зв’язку з низькою наповнюваністю аудиторій, недофінансуванням цього закладу і малою кількістю бюджетних місць відпала необхідність експлуатації другого корпусу.

P1010859 9 сесія: депутати прийняли Програму з підготовки лікарів-спеціалістів

Орендував технікум цю будівлю за 1 грн у рік, але тепер приміщення повертається у комунальну власність.

Тому вже у цьому році буде розглянуто можливість переміщення школи дитячої юнацької творчості у цю більш комфортну будівлю.

Зараз читають

Санчинель – 2021. Відео

Сьогодні вперше у Сосниці була проведена зимова родинна подія...

У селах Сосницької громади з’явився безкоштовний інтернет

Цього року у бюджеті України передбачено 500 мільйонів гривень...

У райлікарні знову немає головного лікаря

Олександр Демідкін працює окулістом. Розірвати угоду з ним Сосницьку...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано