Новини 9 лютого. Стан розчистки доріг та вулиць населених пунктів...

9 лютого. Стан розчистки доріг та вулиць населених пунктів громади від снігу

-

Станом на 10 ранку 9 лютого на автодорогах державного значення працюють 2 одиниці техніки: одна з них в напрямку Сосниця-Велике Устя-Бутівка, інша в напрямку Сосниця-Хлоп’яники.

На автодорогах спостерігаються перемети.

 • У Сосниці більшість вулиць розчищені силами КП «Благоустрій-Сосниця»;
 • Трактором ПП «Сосницькі аграрні інвестиції» розчищено вулиці в селі Чорнотичі, йде очищення від снігу вулиць в с. Кудрівка і Киріївка.
 • У селах Рудня і Козляничі розчистка здійснюється трактором ФГ «Васюк М.Б.», в с. Хлоп’яники, Соснівка і Свірок розчищення здійснюється трактором ПП «Ященка О.І.»
 • Розчистку с. Бутівка планується провести сьогодні трактором ПСП «Бутівське» та завтра із залученням трактору ТОВ «Агрікор Холдинг».
 • Очищення с. Долинського планується здійснити сьогодні після обіду трактор ПСП «Полісся» с. Долинське.
 • Розчищення села Загребелля заплановано здійснити сьогодні після обіду трактором ФГ «Хутірське» смт Сосниця.
 • Розчищення населених пунктів Пекарівського старостинського округу заплановано провести сьогодні після обіду силами ФГ «Швед М.Д.».
 • Вільшани та Велике Устя плануються розчищати трактором ТОВ «Дружба Нова» протягом сьогоднішнього дня.
 • Лави і Волинка плануються розчищати сьогодні протягом дня технікою ДП «Зернятко» м. Мена.
 • Полісся і Матвіївка планується розчищати технікою ДП «Зернятко» м. Мена сьогодні ввечері або завтра.
 • Триває розчищення с. Змітнів технікою ТОВ «Біотех ЛТД» с. Змітнів,  с. Конятин – технікою СТОВ «Надія» с. Конятин, с. Спаське – технікою ФГ «Лани Полісся», с. Спаське.

У даний час залишаються нерозчищеними населені пункти Лозова, Лави, Волинка, Полісся, Матвіївка, Вільшани, Гаї, Ганнівка, Масалаївка та села Задесенського та Пекарівського старостинського округів.

Автомобільні дороги між населеними пунктами громади (за територіальною належністю) перебувають на балансі Служби автомобільних доріг у Чернігівській області та Управління капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації, а тому їх утримання і очищення від снігу здійснюється  залученими ними підрядними організаціями.

Просимо інформувати нас про критичні ситуації з розчисткою населених пунктів у коментарях та за телефонами 097 562 56 87 – Ігор Чернуха та 050 447 61 13 – Олександр Клименко.

Про стан розчищення населених пунктів від снігу будемо періодично інформувати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

Как бросить пить? Важные советы для лечения алкоголизма

Если пациент находится в состоянии запоя (многодневного приема спиртных напитков) и не может остановиться, то начинать надо с процедуры...

У Сосниці встановили декоративні писанки

У Сосниці встановили великі пасхальні яйця. Святковий декор з'явився на «Кругу» у четвер, 29 квітня. Інсталяцію, методом зварювання, виготовив працівник...

Триває грейдерування доріг без твердого покриття

З метою утримання в належному стані доріг у громаді, які не мають твердого покриття, було проведено їх грейдерування. Протягом квітня...

Меблеві матеріали

Існує величезна кількість продавців вже готових меблів, але сучасний покупець шукає не тільки якість і прийнятну ціну, але і...

Белье и аксессуары для ролевых игр в Киеве

В обычной жизни люди переодеваются в костюмы не только на костюмированные вечеринки, но и для разнообразия в интимной жизни....

Ситуація щодо захворюваності на COVID-19 станом на 29 квітня

За період з квітня 2020 року по 29 квітня 2021 року на території Сосницької громади зареєстрована наступна картина: 891 особа...

Зараз читають

Місцеві вибори 2020. Як громада проголосувала за депутатів до селищної ради

Варто відразу відмітити декілька важливих моментів: Це не офіційна інформація....

Посадиш сад – не відпочинеш

Про одного з першовідкривателів у нашому районі по вирощуванню...

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано