Новини 9 лютого. Стан розчистки доріг та вулиць населених пунктів...

9 лютого. Стан розчистки доріг та вулиць населених пунктів громади від снігу

-

Станом на 10 ранку 9 лютого на автодорогах державного значення працюють 2 одиниці техніки: одна з них в напрямку Сосниця-Велике Устя-Бутівка, інша в напрямку Сосниця-Хлоп’яники.

На автодорогах спостерігаються перемети.

 • У Сосниці більшість вулиць розчищені силами КП «Благоустрій-Сосниця»;
 • Трактором ПП «Сосницькі аграрні інвестиції» розчищено вулиці в селі Чорнотичі, йде очищення від снігу вулиць в с. Кудрівка і Киріївка.
 • У селах Рудня і Козляничі розчистка здійснюється трактором ФГ «Васюк М.Б.», в с. Хлоп’яники, Соснівка і Свірок розчищення здійснюється трактором ПП «Ященка О.І.»
 • Розчистку с. Бутівка планується провести сьогодні трактором ПСП «Бутівське» та завтра із залученням трактору ТОВ «Агрікор Холдинг».
 • Очищення с. Долинського планується здійснити сьогодні після обіду трактор ПСП «Полісся» с. Долинське.
 • Розчищення села Загребелля заплановано здійснити сьогодні після обіду трактором ФГ «Хутірське» смт Сосниця.
 • Розчищення населених пунктів Пекарівського старостинського округу заплановано провести сьогодні після обіду силами ФГ «Швед М.Д.».
 • Вільшани та Велике Устя плануються розчищати трактором ТОВ «Дружба Нова» протягом сьогоднішнього дня.
 • Лави і Волинка плануються розчищати сьогодні протягом дня технікою ДП «Зернятко» м. Мена.
 • Полісся і Матвіївка планується розчищати технікою ДП «Зернятко» м. Мена сьогодні ввечері або завтра.
 • Триває розчищення с. Змітнів технікою ТОВ «Біотех ЛТД» с. Змітнів,  с. Конятин – технікою СТОВ «Надія» с. Конятин, с. Спаське – технікою ФГ «Лани Полісся», с. Спаське.

У даний час залишаються нерозчищеними населені пункти Лозова, Лави, Волинка, Полісся, Матвіївка, Вільшани, Гаї, Ганнівка, Масалаївка та села Задесенського та Пекарівського старостинського округів.

Автомобільні дороги між населеними пунктами громади (за територіальною належністю) перебувають на балансі Служби автомобільних доріг у Чернігівській області та Управління капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації, а тому їх утримання і очищення від снігу здійснюється  залученими ними підрядними організаціями.

Просимо інформувати нас про критичні ситуації з розчисткою населених пунктів у коментарях та за телефонами 097 562 56 87 – Ігор Чернуха та 050 447 61 13 – Олександр Клименко.

Про стан розчищення населених пунктів від снігу будемо періодично інформувати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

5 сесія: в 2021 році планується почати процес оптимізації мережі закладів освіти

23 лютого відбулось засідання 5-ї сесії, де було розглянуто ряд дуже важливих рішень. https://youtu.be/rbilWzOAeHs Новий депутат На попередній сесії один із депутатів...

Обзор бюджетного смартфона Samsung Galaxy A02

На смену бюджетному смартфону Galaxy A01 (это прошлогодний бюджетник) пришло обновление в виде Galaxy A02. Новый смартфон заметно прибавил в...

Задесенський округ залишається без старости

Сьогодні на розгляд сесії виносилося питання щодо затвердження старости Задесенського старостинського округу, до складу якого входять села Велике Устя,...

Фотоконкурс «Зимовий настрій»

Зима поступово добігає кінця. Ми впевнені що, ви провели її дуже круто і зробили багато цікавих фото. Тому запрошуємо...

Санчинель – 2021. Відео

Сьогодні вперше у Сосниці була проведена зимова родинна подія «Санчинель – 2021». І відразу відкриємо для вас секрет: старт...

У Сосниці дізналися, чому «Олена не прийшла додому»

19 лютого народний аматорський театр естради «Фенікс» презентував сучасну ліричну комедію Олександра Володарського «Олена не прийшла додому». https://youtu.be/1xkqD4_BPJc Режисер-постановник: Валентина  Серавіна Дійові...

Зараз читають

На улицах Сосницы появятся бесплатные велосипеды с GPS-маячками

Бесплатные велосипеды вместо общественного транспорта! В Соснице приобрели 25 велосипедов,...

Успішна пані-2020 – Тетяна Осипенко

Вона вихователь Сосницького РНЦ (школа-інтернат). Наступні учасниці – кращі з...

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано