7 квітня – сесія ради: закриття шкіл та обрання Задесенського старости

7 квітня об 10:00 в приміщенні Сосницької селищної ради (велика зала, 2-й поверх) відбудеться засідання 6 сесії. Проекти рішень доступні до перегляду на офіційному сайті селищної ради.

Сесія розглядатиме важливі питання життєдіяльності громади, але особлива увага громадськості зосереджується на двох питаннях:

Ліквідація та реорганізація шкіл

Останні роки у нашій країні стало актуальним питання щодо закриття навчальних закладів, або їх реорганізації. Така необхідність, як правило, виникає у закритті саме сільських шкіл. Підставою для прийняття таких непопулярних рішень, у першу чергу, слугує демографічна криза. При цьому найгостріше проблема малокомплектності шкіл проявляється у віддалених селах, де класи можуть налічувати від 1 до 4 учнів.

Наша громада не стала виключенням, тому вже 7 квітня депутати селищної ради будуть голосувати за рішення про оптимізацію мережі навчальних закладів, мета якої – дати школярам належні умови навчання.

Таким чином планується ліквідувати наступні заклади:

  • Козляницька школа І-ІІ ступенів
  • Змітнівська школа І-ІІ ступенів
  • Киріївська школа І-ІІ ступенів

Реорганізація шляхом пониження одного ступеня  торкнеться Кудрівської школи І-ІІІ ступенів та Вільшанської школи І-ІІІ ступенів.

Староста Задесення

Вже 2 місяці Задесенський округ залишається без старости.

На 4-й сесії, шляхом голосування, депутати обрали всіх старост, крім Задесенського округу – по причині відсутності одного із кандидатів. Попередньо на посаду старости претендував Геннадій Дроб’язко, але у зв’язку із сімейними обставинами він згодом зняв свою кандидатуру.

Тому на наступній 5-й сесії за вакантне місце вже змагалися Ляшик Леонід Миколайович та Шут Віктор Васильович. Однак обрати гідного кандидата депутатам не вдалося, адже під час голосування вони набрали однакову кількість голосів.

Таким чином 7 квітня депутати матимуть чергову спробу обрати старосту Задесенського округу.

Зараз читають

Подарунки до свят

Минулого понеділка, напередодні Дня пам’яті та примирення і перемоги...

Перша сесія. Сосницькі депутати обрали секретаря селищної ради

Сьогодні, 2 грудня, пройшла перша сесія Сосницької селищної ради восьмого...

Команда гімназії поїде на обласні змагання «Джури»

3 травня на базі санаторію ім. Щорса відбувся перший...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано