Новини 64 працівники райлікарні з 1 квітня залишаються без роботи

64 працівники райлікарні з 1 квітня залишаються без роботи

-

- Advertisment -64 працівники райлікарні з 1 квітня залишаються без роботи

Скорочується 80 ставок (попередньо було 198 ставок). Ось з таких невтішних результатів почалася медична реформа для Сосниччини.

Як повідомлялось раніше в газеті «Вісті Сосниччини», Сосницька ЦРЛ подає три пакети послуг, за якими буде надаватись медична допомога.

Перший – амбулаторна меддопомога. Іншими словами, спектр послуг, які надаються вузькими спеціалістами в умовах поліклініки. Другий пакет послуг – допомога без хірургічних операцій. Сюди належить терапія, дитяче відділення, хірургія, гінекологія, неврологія. І третій пакет – це допомога із хірургічним втручанням (гінекологія та хірургія).

«Наразі у лікарнях інспектори проводять перевірки у відповідності до поданих пакетів медпослуг. Нам дали відстрочку по медапаратурі до жовтня, – пояснила Генеральний директор комунального некомерційного підприємства «Сосницька центральна районна лікарня» Галина Яковець.

Гроші для закупівлі відповідної апаратури, щоб виконати мінімум послуг, нам надала райдержадміністрація. Є проблеми із кадровим забезпеченням, вкрай потрібен анестезіолог, який працюватиме за основним місцем роботи.

Як повідомлялось раніше, мав би працювати анестезіолог із Борзни. Але втримати його не вдалося і він залишився на своєму місці (у Борзні). Тимчасово працює за сумісництвом анестезіолог з Мени. Але гарантій щодо подальшої роботи нема. На даний час в Сосницькій ЦРЛ один анестезіолог (нині на лікарняному), а для реалізації названих пакетів послуг потрібно мінімум два. Робота в цьому напрямку триває. Є попередня домовленість із спеціалістом з Луганська.

Наступний крок – ремонт ганку (вхід до реєстратури), в тому числі створення пандуса. За словами Галини Володимирівни, це дасть можливість надання паліативної допомоги (паліативна допомога – це підхід, що дозволяє поліпшити якість життя пацієнтів та їхніх сімей, які зіткнулися з проблемами смертельного захворювання, шляхом запобігання і полегшення страждань, а також наданню психосоціальної і духовної підтримки). А це ще один пакет послуг, відповідно до яких здійснюватиметься фінансування медзакладу. А це тягне за собою можливість участі в різних міжнародних конкурсах та одержання грантів на придбання додаткового медичного обладнання, а головне – медавтомобіля.

Стоїть питання і теплопостачання. Розглядається декілька варіантів переходу на індивідуальне опалення, навіть перехід на газове опалення.

Крім цих нагальних питань, у процесі заміна обладнання на кухні, ремонт ліфта – і все це за кошти райбюджету. Голова райдержадміністрації Олег Максименко розуміє, що Національна служба здоров’я фінансуватиме лише певний спектр послуг.

«Енергоносії, вода, тепло – все це має утримуватись на місцевому рівні», – сказав він на зустрічі представників райлікарні з керівництвом району та громади 4 березня.

Селищний голова Андрій Портний висловив свою дмку, зазначивши, що основні потреби людей – це захист. Він теж має намір допомагати лікарні. І запевнив, що комунальні підприємства не стоятимуть осторонь при ремонті ганку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

ФК «Кудрівка» перемагає «Динамо» та робить крок до чемпіонства

Єдиною командою із представників нашого району, яка на минулих вихідних здобула очки, була саме ФК«Кудрівка», яка вдома...

«Волинка» «горить» на нефартовому стадіоні «Торнадо». «Березна» бере реванш у «Лав»

«Торнадо» (Стольне) 5:1 «Волинка» (2:0)Гол: Штакал Віталій. В кожної команди бувають матчі, коли здається,...

30 сесія: громада приймає у власність майно району

23 вересня відбулось засідання 30 сесії Сосницької селищної ради, на якому були присутні 16 депутатів. Всього на...
- Advertisement -64 працівники райлікарні з 1 квітня залишаються без роботи64 працівники райлікарні з 1 квітня залишаються без роботи

У Сосниці з’являться безкоштовний прокат велосипедів та вуличні майстерні

На сьогоднішній день Сосниця – центр об’єднаної громади. В селищі немає громадського транспорту, люди, які приїжджають до...

Виборча застава: хто скільки платить

Цього року було прийнято закон, який вніс деякі корективи щодо виборчої застави, а саме зменшено розмір обов’язкової...

Зараз читають

Життя вже кличе їx в дорогу

Володарі золотих та срібної медалей за високі...
- Advertisement -64 працівники райлікарні з 1 квітня залишаються без роботи64 працівники райлікарні з 1 квітня залишаються без роботи

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Recommended to you