Новини 64 працівники райлікарні з 1 квітня залишаються без роботи

64 працівники райлікарні з 1 квітня залишаються без роботи

-

Скорочується 80 ставок (попередньо було 198 ставок). Ось з таких невтішних результатів почалася медична реформа для Сосниччини.

Як повідомлялось раніше в газеті «Вісті Сосниччини», Сосницька ЦРЛ подає три пакети послуг, за якими буде надаватись медична допомога.

Перший – амбулаторна меддопомога. Іншими словами, спектр послуг, які надаються вузькими спеціалістами в умовах поліклініки. Другий пакет послуг – допомога без хірургічних операцій. Сюди належить терапія, дитяче відділення, хірургія, гінекологія, неврологія. І третій пакет – це допомога із хірургічним втручанням (гінекологія та хірургія).

«Наразі у лікарнях інспектори проводять перевірки у відповідності до поданих пакетів медпослуг. Нам дали відстрочку по медапаратурі до жовтня, – пояснила Генеральний директор комунального некомерційного підприємства «Сосницька центральна районна лікарня» Галина Яковець.

Гроші для закупівлі відповідної апаратури, щоб виконати мінімум послуг, нам надала райдержадміністрація. Є проблеми із кадровим забезпеченням, вкрай потрібен анестезіолог, який працюватиме за основним місцем роботи.

Як повідомлялось раніше, мав би працювати анестезіолог із Борзни. Але втримати його не вдалося і він залишився на своєму місці (у Борзні). Тимчасово працює за сумісництвом анестезіолог з Мени. Але гарантій щодо подальшої роботи нема. На даний час в Сосницькій ЦРЛ один анестезіолог (нині на лікарняному), а для реалізації названих пакетів послуг потрібно мінімум два. Робота в цьому напрямку триває. Є попередня домовленість із спеціалістом з Луганська.

Наступний крок – ремонт ганку (вхід до реєстратури), в тому числі створення пандуса. За словами Галини Володимирівни, це дасть можливість надання паліативної допомоги (паліативна допомога – це підхід, що дозволяє поліпшити якість життя пацієнтів та їхніх сімей, які зіткнулися з проблемами смертельного захворювання, шляхом запобігання і полегшення страждань, а також наданню психосоціальної і духовної підтримки). А це ще один пакет послуг, відповідно до яких здійснюватиметься фінансування медзакладу. А це тягне за собою можливість участі в різних міжнародних конкурсах та одержання грантів на придбання додаткового медичного обладнання, а головне – медавтомобіля.

Стоїть питання і теплопостачання. Розглядається декілька варіантів переходу на індивідуальне опалення, навіть перехід на газове опалення.

Крім цих нагальних питань, у процесі заміна обладнання на кухні, ремонт ліфта – і все це за кошти райбюджету. Голова райдержадміністрації Олег Максименко розуміє, що Національна служба здоров’я фінансуватиме лише певний спектр послуг.

«Енергоносії, вода, тепло – все це має утримуватись на місцевому рівні», – сказав він на зустрічі представників райлікарні з керівництвом району та громади 4 березня.

Селищний голова Андрій Портний висловив свою дмку, зазначивши, що основні потреби людей – це захист. Він теж має намір допомагати лікарні. І запевнив, що комунальні підприємства не стоятимуть осторонь при ремонті ганку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

Купить квартиру в рассрочку, цена квартиры от застройщика, квартиру в новострое

Достаточно часто можно встретить ситуацию, где люди инвестируют в недвижимость, особенно рассматриваются новостройки, поскольку в первую очередь квадратный метр...

Несколько оснований заказать переоборудование микроавтобусов в Бердичеве именно в компании «AutoGlass»

Иногда случается такая ситуация, что владельцы транспортного средства имеют претензии к своему микроавтобусу и имеют желание в нем произвести...

Автовыкуп: что это такое и как работает?

В современном мире практически невозможно встретить человека, который бы не имел собственного автомобильного транспорта. Ведь это избавляет от стояния в...

Лицеистка, которая прошла «Мужское / Женское» и «МастерШеф»

Таня Герман – выпускница Черниговского областного педагогического лицея 2015 года. Училась на гуманитарном профиле. Здесь она раскрывала себя, как...

Основные преимущества покупки медицинских товаров в нашем интернет-магазине «МЕДСТОР»

Говоря за уровень медицины, то он действительно сейчас вырос и в Украине вы можете заметить, как открываются новые медицинские...

Средства для защиты древесины — несколько популярных составов и разнообразный ассортимент на сайте «Bionic House»

Деревообрабатывающие составы, на сегодняшний день, представлены многочисленными компаниями. Несмотря на то, что данная категория товаров является достаточно популярной и...

Зараз читають

І їсти приготує, і душу зігріє

Соціальна робота – це вияв милосердя, творення добра та...

Вартість вивезення сміття змінюється

11,82 грн замість 9,69 грн з людини! До редакції газети...

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано