5 простих правил відпочинку на авто

У даній статті ми розповімо і п’яти правилах, які слід дотримуватися авто мандрівникові, щоб його поїздка пройшла з комфортом.

№1. Підготуйте автомобіль

Якщо ви погодилися з маршрутом Київ-Ялта, вашому «залізного друга» належить проїхати близько 2 000 тис. Км в обидва кінці, тому технічний стан важливо як ніколи. Перевірте обов’язково масло і фільтри, попросіть механіка продіагностувати ходову, перевірте рівень гальмівної рідини і стан гальмівних колодок. Крім того, потрібно перевірити наявність аптечки, вогнегасника, знака аварійної зупинки, буксирувального тросу, наклейки з буквами UA (якщо їдете за кордон) і дієздатного запасного колеса. Якщо ви відкладали поїздку на ТО раніше, то зараз кожна дрібна поломка може стати причиною серйозних проблем, які можуть зіпсувати будь-який відпустку.

№ 2. Продумайте маршрут

Маршрут поїздки вимагає опрацювання. Створіть його за допомогою Google maps, далі вивчіть характеристику доріг, по яких будете слідувати: які краще, які краще об’їхати. Це заощадить вам час, витрачений на дорогу. План маршруту потрібно мати в автомобілі в декількох варіантах. Навіть якщо користуєтеся GPS-навігатором, паперову карту краще все-таки мати з собою. Заздалегідь розплануйте зупинки для їжі та відпочинку. Про всяк випадок візьміть собі перекус з продуктів, що витримують тривале зберігання.

№ 3. Подбайте про безпеку

Дані про пункт призначення і маршрут бажано повідомити родичам, які залишилися вдома. Будьте обережні, уникайте порушень правил дорожнього руху. Правоохоронці дорожнього порядку завжди трапляються невчасно; а час, фінанси, і особливо права, вам дуже знадобляться в наступний тиждень-дві.

№ 4. Не ризикуйте

Якщо ви – ризиковий водій і можете собі дозволити їхати на останніх краплях бензину, вам медаль. Але в марш-кидку в тисячу кілометрів і більше не дозволяйте датчику рівня палива потрапляти в «червону» зону. Вибирайте надійні брендові АЗС.

№ 5. Враховуйте місцеві правила і запасіться налом

Якщо збираєтеся з’їздити за кордон, перевірте, чи діють ваші права в країнах ЄС. Зверніть увагу, чи є на вашій картці слова французькою Permis de conduire. Це означає, що права дійсні для всієї єврозони. Також потрібно детально ознайомитися з переліком документів, які потрібні для перетину кордону тієї чи іншої країни. Так само врахуйте, що ПДР в країнах Європи відрізняються, а автобани часто платні.

Зараз читають

Права дітей. Що треба знати?

Які права має кожна дитина? Основним міжнародним документом, в якому...

Перша сесія у новому складі

Другого грудня вперше після виборів (25 жовтня 2020 р.)...

Про війну знає не з книжок

Ганна Іванівна Лях, 1927 року народження - солдатська вдова,...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано