4 шкідливих звичок, через які ви виглядаєте старше

Ми всі хочемо виглядати красиво, щоб шкіра на обличчі була без зморшок і прям завжди мала свіжість і сяйво. І є кілька звичайних звичок, які можуть дати негативний ефект на зморшки і на обличчя в цілому, наприклад, воно буде виглядати набагато старше, ніж ваш вік.

І так, 4 непомітні для нас, звичайні звички, які роблять ваше обличчя старшим

Коли ми п’ємо коктейлі, або інші напої за допомогою трубочок. Так, ця така проста процедура недобре впливає на наше обличчя. Виходить, що через те, що ви постійно будете використовувати трубочку, будуть з’являтися зморшки навколо губ. Такий «дефект» ще називають «зморшка людини, який постійно курить». Так що, якщо хочете, щоб цього не було, щоб область навколо губ виглядала красиво – прибирайте трубочки подалі.

Як вже говорили, куріння впливає на наше обличчя. У 2013 році було проведено цікаве дослідження, в якому участь взяли двійнята (близнюки), один з яких курив. Той, хто курив, виглядали на 5-10 років старше, за свій реальний вік. Учасників було багато, але всі вони мали один і той же показник. Крім того, як вже говорив вище, з’являлися і зморшки навколо губ. Також з’являлися мішки під очима, а стан шкіри в цілому теж ставало дуже хорошим. Так що, якщо хочете, щоб цього всього у вас не було – краще кидайте курити. Ви самі ж знайте, що це шкідлива річ, постарайтеся себе змусити розпрощатися з цигарками назавжди, а натомість отримати красу. Тим більше, що оточуючі вас люди тільки зрадіють, коли ви кинете курити.

А ви спите обличчям вниз? Коли людина спить обличчям вниз, то подушка буде тиснути на обличчя, через що з’являються зморшки. Я не кажу, що якщо ви сьогодні поспите обличчям вниз, то завтра будуть зморшки. Ні, я кажу, що якщо це увійде в звичку, ви завжди будете так спати, то через кілька років почнуть з’являтися зморшки, які буде дуже важко усунути. Так що, якщо у вас таке буває – намагайтеся спати правильно, а саме на спині. Однак якщо у вас це сильна звичка, ви не можете спати на спині, то тоді беріть якусь м’яку, тонку подушку, яка не буде сильно тиснути на обличчя.

Агресивність, депресії, поганий стан здоров’я – все це сильно впливає на якість шкіри обличчя. Ось зараз зауважте за собою, якщо ви зробите сумне обличчя, то шкіра відразу виявить зморшки. Так, зараз вони з’явилися тільки через особливості поточної міміки обличчя, але коли ви будете постійно злими, чимось незадоволеними, то ваша шкіра візьме це за звичку і зморшки вже проявляться назавжди. Так що, якщо чествуете себе погано на роботі чи вдома, то віддавайте собі звіт, що це буде впливати на обличчя. Тому посміхніться, щоб там не сталося. Крім того, погані емоції впливають не тільки на шкіру, але і на весь організм в цілому.

Так що цінуєте себе і намагайтеся уникати будь-яких шкідливих звичок.

Зараз читають

Задесенський округ залишається без старости

Сьогодні на розгляд сесії виносилося питання щодо затвердження старости...

Польські експерти допомагають Сосниці вдосконалювати систему цивільного захисту

На Чернігівщині стартував робочий візит делегації з Польщі стосовно...

Права дітей. Що треба знати?

Які права має кожна дитина? Основним міжнародним документом, в якому...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано