Новини 4 сесія: обрання старост, звернення щодо тарифів та Програма...

4 сесія: обрання старост, звернення щодо тарифів та Програма по забезпеченню хлібом віддалених та малонаселених сіл

-

27 січня відбулось засідання 4-ї сесії, на якому зібралися всі депути 8-го скликання. Всього на розгляд було винесено 121 питання порядку денного.

Серед них можна виділи 4 найбільш цікавих:

Звернення щодо збільшення тарифів

Питання стосовно збільшення тарифів на слуху у кожного. Беззаперечно, селищна рада підтримує позицію місцевих активістів, тому на сесії було прийнято рішення звернутися до Кабінету Міністрів та Президента України щодо зменшення тарифів на житлово-комунальні послуги, а саме тепло, газ та електроенергію.

Призначення старост

Обирали старост шляхом відкритого голосування. Проте Задесенський округ, до наступної сесії, залишається взагалі без старости (один із кандидатів знаходиться на самоізоляції, тому не мав можливості прийти на зустріч із депутатами).

Отже, маємо такі результати:

  • Ященко Олександр Олексійович – Північний старостинський округ (Чорнотичі, Козляничі, Рудня, Хлоп’яники, Свірок, Соснівка).
  • Пилипенко Олексій Іванович – Західний старостинський округ(Волинка, Вільшане, Гай, Полісся, Матвіївка, Лави, Лозова).
  • Гончаренко Тетяна Станіславівна – Східний старостинський округ(Кудрівка, Ляшківці, Киріївка).
  • Лопатко Віталій Андрійович – Південний старостинський округ(Змітнів, Купчичі, Прогони, Спаське, Гутище, Філонівка, Якличі, Конятин).
  • Степаненко Тамара Михайлівна – Пекарівський старостинський округ(Пекарів, Кнути, Костирів, Синютин).

Хліб для віддалених та малонаселених сіл

На сесії була прийнята Програма «Забезпечення хлібом та хлібобулочними виробами населення віддалених та малонаселених пунктів громади на 2021-2023 роки».

Вона передбачає стабільне та постійне забезпечення жителів віддалених та малонаселених сіл громади хлібобулочними виробами.

В результаті впровадження цієї програми очікується збереження робочих місць в торгівельних точках, які знаходяться у віддалених та малонаселених пунктах та забезпечення хлібом віддалених та малонаселених сіл, навіть при складних погодних умовах та інших надзвичайних ситуаціях.

Представили тимчасового в.о. директора лікарні

Виконуючим обов’язки (до проведення конкурсу з відбору директора Сосницької лікарні) став Максименко Олег Іванович, який до цього очолював Сосницьку райдержадміністрацію.

Він розповів депутатам про майбутні плани по збереженню лікарні, виведенню її з такого критичного стану та поверненню попередніх пакетів медичних послуг.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

5 сесія: в 2021 році планується почати процес оптимізації мережі закладів освіти

23 лютого відбулось засідання 5-ї сесії, де було розглянуто ряд дуже важливих рішень. https://youtu.be/rbilWzOAeHs Новий депутат На попередній сесії один із депутатів...

Обзор бюджетного смартфона Samsung Galaxy A02

На смену бюджетному смартфону Galaxy A01 (это прошлогодний бюджетник) пришло обновление в виде Galaxy A02. Новый смартфон заметно прибавил в...

Задесенський округ залишається без старости

Сьогодні на розгляд сесії виносилося питання щодо затвердження старости Задесенського старостинського округу, до складу якого входять села Велике Устя,...

Фотоконкурс «Зимовий настрій»

Зима поступово добігає кінця. Ми впевнені що, ви провели її дуже круто і зробили багато цікавих фото. Тому запрошуємо...

Санчинель – 2021. Відео

Сьогодні вперше у Сосниці була проведена зимова родинна подія «Санчинель – 2021». І відразу відкриємо для вас секрет: старт...

У Сосниці дізналися, чому «Олена не прийшла додому»

19 лютого народний аматорський театр естради «Фенікс» презентував сучасну ліричну комедію Олександра Володарського «Олена не прийшла додому». https://youtu.be/1xkqD4_BPJc Режисер-постановник: Валентина  Серавіна Дійові...

Зараз читають

Как защитить себя от противоправных действий коллекторов

Все чаще в бюро правовой помощи обращаются клиенты с...

Святе богоявлення – подія під час хрещення Ісуса Христа в річці Йордан

Свято Водохреща увібрало в себе багато християнських обрядів, центральне...

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано