Новини 4 сесія: обрання старост, звернення щодо тарифів та Програма...

4 сесія: обрання старост, звернення щодо тарифів та Програма по забезпеченню хлібом віддалених та малонаселених сіл

-

27 січня відбулось засідання 4-ї сесії, на якому зібралися всі депути 8-го скликання. Всього на розгляд було винесено 121 питання порядку денного.

Серед них можна виділи 4 найбільш цікавих:

Звернення щодо збільшення тарифів

Питання стосовно збільшення тарифів на слуху у кожного. Беззаперечно, селищна рада підтримує позицію місцевих активістів, тому на сесії було прийнято рішення звернутися до Кабінету Міністрів та Президента України щодо зменшення тарифів на житлово-комунальні послуги, а саме тепло, газ та електроенергію.

Призначення старост

Обирали старост шляхом відкритого голосування. Проте Задесенський округ, до наступної сесії, залишається взагалі без старости (один із кандидатів знаходиться на самоізоляції, тому не мав можливості прийти на зустріч із депутатами).

Отже, маємо такі результати:

  • Ященко Олександр Олексійович – Північний старостинський округ (Чорнотичі, Козляничі, Рудня, Хлоп’яники, Свірок, Соснівка).
  • Пилипенко Олексій Іванович – Західний старостинський округ(Волинка, Вільшане, Гай, Полісся, Матвіївка, Лави, Лозова).
  • Гончаренко Тетяна Станіславівна – Східний старостинський округ(Кудрівка, Ляшківці, Киріївка).
  • Лопатко Віталій Андрійович – Південний старостинський округ(Змітнів, Купчичі, Прогони, Спаське, Гутище, Філонівка, Якличі, Конятин).
  • Степаненко Тамара Михайлівна – Пекарівський старостинський округ(Пекарів, Кнути, Костирів, Синютин).

Хліб для віддалених та малонаселених сіл

На сесії була прийнята Програма «Забезпечення хлібом та хлібобулочними виробами населення віддалених та малонаселених пунктів громади на 2021-2023 роки».

Вона передбачає стабільне та постійне забезпечення жителів віддалених та малонаселених сіл громади хлібобулочними виробами.

В результаті впровадження цієї програми очікується збереження робочих місць в торгівельних точках, які знаходяться у віддалених та малонаселених пунктах та забезпечення хлібом віддалених та малонаселених сіл, навіть при складних погодних умовах та інших надзвичайних ситуаціях.

Представили тимчасового в.о. директора лікарні

Виконуючим обов’язки (до проведення конкурсу з відбору директора Сосницької лікарні) став Максименко Олег Іванович, який до цього очолював Сосницьку райдержадміністрацію.

Він розповів депутатам про майбутні плани по збереженню лікарні, виведенню її з такого критичного стану та поверненню попередніх пакетів медичних послуг.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

Как бросить пить? Важные советы для лечения алкоголизма

Если пациент находится в состоянии запоя (многодневного приема спиртных напитков) и не может остановиться, то начинать надо с процедуры...

У Сосниці встановили декоративні писанки

У Сосниці встановили великі пасхальні яйця. Святковий декор з'явився на «Кругу» у четвер, 29 квітня. Інсталяцію, методом зварювання, виготовив працівник...

Триває грейдерування доріг без твердого покриття

З метою утримання в належному стані доріг у громаді, які не мають твердого покриття, було проведено їх грейдерування. Протягом квітня...

Меблеві матеріали

Існує величезна кількість продавців вже готових меблів, але сучасний покупець шукає не тільки якість і прийнятну ціну, але і...

Белье и аксессуары для ролевых игр в Киеве

В обычной жизни люди переодеваются в костюмы не только на костюмированные вечеринки, но и для разнообразия в интимной жизни....

Ситуація щодо захворюваності на COVID-19 станом на 29 квітня

За період з квітня 2020 року по 29 квітня 2021 року на території Сосницької громади зареєстрована наступна картина: 891 особа...

Зараз читають

+ 3 у трьох команд. Частина 2

З перших хвилин матчу гостріше діяли гості, адже в...

Біблійського потопу не буде, «дякуємо» аграріям

28 травня від жителів с. Киріївка надійшла скарга, що...

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано