30 сесія: громада приймає у власність майно району

23 вересня відбулось засідання 30 сесії Сосницької селищної ради, на якому були присутні 16 депутатів. Всього на розгляд сесії винесли 15 проектів.

Серед всіх прийнятих депутатами рішень варто відмітити наступні:

Встановлення споріднених зв’язків між Сосницькою громадою та містом Сватове Луганської області. Депутати одноголосно прийняли рішення, тому на черзі підписання Угоду про співпрацю, в якій будуть визначені основні сфери співпраці: муніципальне планування та охорона навколишнього середовища, підтримка господарських ініціатив, сфера охорони здоров’я, культури, спорту, обмін досвідом з удосконалення структури та функцій органів місцевого самоврядування, формування тісних контактів між молоддю та молодіжними організаціями обох громад та інше.

Внесли зміни до бюджетних призначень селищного бюджету, а саме збільшили доходну частину спеціального фонду за розділом «Надходження в рамках програм допомоги урядів іноземних держав, міжнародних організацій, донорських установ» на суму 391 000 гривень. Нагадуємо, що це кошти Польського фонду, за які в Сосниці буде реалізовано проект «Мобільна громада» (придбання велосипедів для безкоштовного користування, встановлення зупинок та вуличних вело-майстерень).

Прийняли безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл, селища Сосницького району у комунальну власність Соницької селищної ради майно, яке перебуває в оренді:

  • ДП «Сосницярайагролісгосп» (контора, склади, ангари та інші приміщення, транспортні засоби, прилади, обладнання, та інвентар).
  • Будівлі та споруди КНП «Сосницька ЦРЛ» Соницької районної ради (будівлі інфекційного відділення, стаціонару, терапевтичного корпусу, господарського корпусу, моргу, бензозаправки, кухні, бухгалтерії, котельню та інші приміщення, а також асфальтові доріжки та службову квартиру).
  • Будівлю адміністративного приміщення, де  зараз знаходиться відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.
  • Будівлю та гаражі Сосницького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) по вул. Вишнева,15.
  • Будівлю редакції газети «Вісті Сосниччини» та гараж.
  • Будівлі та споруди Соницької районної ради  по вул. Грушевського, 15.

Зараз читають

Змагалися i відпочивали

Минулої суботи на центральній площі Сосниці відшуміло веселе і...

Потужна велич роду Ковалевських

Автор: Адаменко Микола Петрович ...

Сьогодні у Сосниці відкрили перший магазин самообслуговування «Coop».

Цього дня на всіх покупців чекали неймовірні знижки та...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано