Новини 3 сесія. Лікарня, Бутівське відділення, бібліотечна система...

3 сесія. Лікарня, Бутівське відділення, бібліотечна система…

-

24 грудня відбулось засідання 3-ї сесії, на якому були присутні 20 депутатів. Всього на розгляд сесії було винесено 10 проектів рішень.

Сосницька лікарня

Першим рішення Сосницька селищна рада надала згоду на прийняття юридичної особи колишньої «Сосницької центральної районної лікарні». Наступним кроком – затвердили статут «Сосницької лікарні Сосницької селищної ради».

Далі ми працюватимемо, щоб нам не було соромно за нашу лікарню, і щоб люди мали гідні умови для лікування.

Бутівське стаціонарне відділення

Прийняли рішення про проведення інвентаризації та прийняття-передачі на баланс нерухомого майна Бутівського стаціонарного відділення для одиноких непрацездатних людей.

Центральна бібліотечне система

Наступним рішенням ми прийняли бібліотечні фонди та інше малоцінне, швидкозношуюче майно, матеріали, обладнання, закріплене за районною центральною бібліотечною системою ім. О. П. Карпинського». Окремим рішенням провели ліквідацію Сосницької РЦБС ім. О. О. Карпинського.

Причина ліквідації полягає в тому, що в громаді є утворена, ще 2018 році, «Сосницька публічна бібліотека». Її структуру, що включає посади по штату, які перебували в ліквідаційній бібліотечній системі, ми вже затвердили на минулій сесії.

Також варто зазначити, що перед сесією засідала відповідна комісія (за участю директора закладу), яка вивчала дане питання.

Зміни в статут Будинку культури

Заслухавши інформацію начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Ігоря Кустенка були внесені зміни до статуту Будинку культури. Вони передбачають, що відтепер всі сільські будинки культури стануть філіями Сосницького БК, а їх працівники будуть перебувати в його штаті.

Також на протязі 2 місяців буде розроблена остаточна структура клубних закладів, щоб всі працівники мали рівні умови і обов’язки.

Положення про консультації з громадськістю

З метою створення належних умов для участі громадян у формуванні та реалізації політики органів місцевого самоврядування, розвитку механізмів участі членів територіальної об’єднаної громади у місцевому самоврядуванні  сесією було затверджено Положення про консультації з громадськістю та заінтересованими сторонами з питань, віднесених до компетенції Сосницької селищної ради.

Якщо говорити простіше, то це положення визначає, як саме будуть відбуватися консультації з громадськістю стосовно важливих питаннь розвитку наших територій, в тому числі з інвестиційної діяльності.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

Вибір зроблено? Що було на співбесідах з кандидатами на посаду старост

15 та 16 січня селищний голова Андрій Портний та представники сформованої конкурсної комісії провели співбесіди з кандидатами на посади...

Хто відбиратиме кандидатів на посади старост громади?

Сосницька селищна рада 15 та 16 січня проведе співбесіди з кандидатами на посади старост. Про це йдеться у повідомленні...

Вже відомі списки кандидатів на посади старост

Сосницька селищна рада на своєму сайті оприлюднила прізвища 25 кандидатів, котрі будуть представляти своє бачення розвитку територій старостинських округів...

З 1 січня збільшиться вартість оформлення біометричних документів

З 1 січня 2021 року підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» змінює вартість бланків біометричних документів, у зв'язку з чим несуттєво...

Селищний голова подякував за довіру та привітав з Новим роком та Різдвом Христовим

Сосницький селищний голова Андрій Портний подякував за довіру та привітав всіх з прийдешніми святами – Новим Роком та Різдвом...

З родини Кудрівчан вийшла чемпіонка України

Сім'я Лупиносів – міцна і дружня родина. Все в їх житті йде за планом. І навіть старовинний годинник, який...

Зараз читають

Як врятуватися від гусениць хруща?

Ці, здавалося б, нешкідливі істоти з'їдають полуницю, інші культури...

Ніна Смаглюк: Йду на вибори з чітким планом створення виробництв і робочих місць

Викладач Сосницького сільськогосподарського технікуму бухгалтерського обліку Ніна Смаглюк в...

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано