Новини 3 сесія. Лікарня, Бутівське відділення, бібліотечна система...

3 сесія. Лікарня, Бутівське відділення, бібліотечна система…

-

24 грудня відбулось засідання 3-ї сесії, на якому були присутні 20 депутатів. Всього на розгляд сесії було винесено 10 проектів рішень.

Сосницька лікарня

Першим рішення Сосницька селищна рада надала згоду на прийняття юридичної особи колишньої «Сосницької центральної районної лікарні». Наступним кроком – затвердили статут «Сосницької лікарні Сосницької селищної ради».

Далі ми працюватимемо, щоб нам не було соромно за нашу лікарню, і щоб люди мали гідні умови для лікування.

Бутівське стаціонарне відділення

Прийняли рішення про проведення інвентаризації та прийняття-передачі на баланс нерухомого майна Бутівського стаціонарного відділення для одиноких непрацездатних людей.

Центральна бібліотечне система

Наступним рішенням ми прийняли бібліотечні фонди та інше малоцінне, швидкозношуюче майно, матеріали, обладнання, закріплене за районною центральною бібліотечною системою ім. О. П. Карпинського». Окремим рішенням провели ліквідацію Сосницької РЦБС ім. О. О. Карпинського.

Причина ліквідації полягає в тому, що в громаді є утворена, ще 2018 році, «Сосницька публічна бібліотека». Її структуру, що включає посади по штату, які перебували в ліквідаційній бібліотечній системі, ми вже затвердили на минулій сесії.

Також варто зазначити, що перед сесією засідала відповідна комісія (за участю директора закладу), яка вивчала дане питання.

Зміни в статут Будинку культури

Заслухавши інформацію начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Ігоря Кустенка були внесені зміни до статуту Будинку культури. Вони передбачають, що відтепер всі сільські будинки культури стануть філіями Сосницького БК, а їх працівники будуть перебувати в його штаті.

Також на протязі 2 місяців буде розроблена остаточна структура клубних закладів, щоб всі працівники мали рівні умови і обов’язки.

Положення про консультації з громадськістю

З метою створення належних умов для участі громадян у формуванні та реалізації політики органів місцевого самоврядування, розвитку механізмів участі членів територіальної об’єднаної громади у місцевому самоврядуванні  сесією було затверджено Положення про консультації з громадськістю та заінтересованими сторонами з питань, віднесених до компетенції Сосницької селищної ради.

Якщо говорити простіше, то це положення визначає, як саме будуть відбуватися консультації з громадськістю стосовно важливих питаннь розвитку наших територій, в тому числі з інвестиційної діяльності.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

Автовыкуп: что это такое и как работает?

В современном мире практически невозможно встретить человека, который бы не имел собственного автомобильного транспорта. Ведь это избавляет от стояния в...

Лицеистка, которая прошла «Мужское / Женское» и «МастерШеф»

Таня Герман – выпускница Черниговского областного педагогического лицея 2015 года. Училась на гуманитарном профиле. Здесь она раскрывала себя, как...

Основные преимущества покупки медицинских товаров в нашем интернет-магазине «МЕДСТОР»

Говоря за уровень медицины, то он действительно сейчас вырос и в Украине вы можете заметить, как открываются новые медицинские...

Средства для защиты древесины — несколько популярных составов и разнообразный ассортимент на сайте «Bionic House»

Деревообрабатывающие составы, на сегодняшний день, представлены многочисленными компаниями. Несмотря на то, что данная категория товаров является достаточно популярной и...

У Сосниці відкрили безкоштовний велопрокат

Як виглядає прокат велосипедів, напевно, знає багато: в найбільш відвідуваних публікою місцях стоять велосипеди, а у якості застави за...

3 совета от интернет-магазина «Arctic», которые помогут вам выбрать аксессуары для ребенка

Покупая детскую шапку, крайне важно выбрать модель, которая соответствует сезону, а также предпочтениям и вкусам ребёнка. На самом деле,...

Зараз читають

Обзор бюджетного смартфона Samsung Galaxy A02

На смену бюджетному смартфону Galaxy A01 (это прошлогодний бюджетник)...

Лікувальний лак від грибка нігтів

Спеціальні лікувальні лаки від грибка нігтів відмінно допомагають на...

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано