29 сесія: працівникам заклади освіти оплатять медичний огляд

20 серпня відбулось засідання 29 сесії Сосницької селищної ради, на якому були присутні 20 депутатів. На розгляд сесії винесли 84 проектів рішень, серед яких 71 земельне питання.

Серед всіх прийнятих депутатами рішень варто відмітити наступні:

Придбання рухомого майна ДП «Дитячого санаторію ім. Щорса»

За попередніми даними наступного тижня урядовий комітет буде розглядати питання про передачу майна з державної власності в комунальну, в тому числі і наш санаторій ім. Щорса. Тому постало питання про те, щоб викупити частину рухомого майна.

Сосницькою селищною радою була створена комісія, яка провела обстеження майна та визначила, що з цього буде необхідним для громади. Наприклад, це столи, стільці, дитячий майданчик, вогнегасники та інше. Загальна вартість майна, що планується придбати, складає 59 035 грн.

Затвердили Програму енергозбереження Сосницької селищної ради на 2020 рік

В зв’язку з підписанням Сосницькою селищною радою Меморандуму про співпрацю з Фондом енергоефективності, наша програма була переглянула та отримала певні корективи. В самому документі відтепер офіційно прописана співпраця з Фондом енергоефективності.

Зміни до Програми відшкодування різниці в тарифах на послуги з водопостачання та водовідведення

Згідно цього рішення Сосницька селищна рада вносить зміни до Програми відшкодування різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для населення по Сосницькій селищній раді на 2020 рік.

Селищна рада отримала розрахунки тарифів та вирішила піти на зустріч людям і не змінювати тарифи для населення, а затвердити відповідну програму про відшкодування різниці в тарифах за надані послуги.

Створення комісії та прийняття звернення щодо передачі ДП «Сосницярайагролісгосп»

В обласній раді з’являється політична воля про передачу дочірніх агролісогосподарських підприємств у комунальну власність громад. Попередньо таке питання стосується чотирьох громад, яким мають передати всі підприємства разом із засобами, які знаходяться і закріплені за ними, та лісовим фондом.

Сосниця також звертається з відповідним зверненням, щоб нам передали дочірнє спеціалізоване агролісогосподарське підприємство «Сояницярайагролісгосп» та земельні ділянки лісових угідь, які знаходяться у постійному користуванні.

Зараз ми отримуємо дозвіл для комісії селищної ради, щоб ми мали змогу провести інвентаризацію майна та отримали безперешкодний доступ до бухгалтерських і господарських документів підприємства.

Після проведення інвентаризації ДП «Сосницярайагролісгосп» буде виведено зі структури КП «Чернігівоблагроліс», як окрему юридичну особу, та передано в спільну власність громади.

Забезпечення медичним оглядом працівників закладів освіти

З метою створення належних умов для збереження здоров’я дітей освітніх навчальних закладів, які розташовані на території Сосницької селищної ради, було прийнято рішення затвердити Програму «Про забезпечення проходження медичного огляду працівників закладів освіти».

Оплата за пройдений медичний огляд працівників закладів освіти буде здійснюється за рішенням виконавчого комітету. Відбуватиметься це шляхом надання іншої субвенції районному бюджету згідно тарифів КНП «Сосницька центральна районна лікарня» по акту виконаних робіт.

Новий Генеральний план Сосниці

Сосницька селищна рада почала працювати над розробкою нового Генерального плану ще до утворення громади. За цей час була проведена велика робота і сьогодні ми отримуємо її результат.  Всі депутати одноголосно затвердили нову містобудівну документацію, яка була розроблена Державним науково-дослідницьким інститутом проектування міст «ДІПРОМІСТО».

Разом із цим, старий Генеральний план, який був розроблений ще у 1980 році, втратив свою чинність.

Зараз читають

Заявник повідомив, що його б‘є жінка

27.02.2019 о 14:02 надійшло повідомлення з с. Вільшане, де...

Знайомство зі старостами: Західний старостинський округ

2 березня відбулася робоча поїздка по населених пунктах громади,...

Творець із чистим серцем

Ось уже 70 років він, як ніхто інший, відчуває...
попередня статтяБільше ста вуликів
наступна статтяЗапитай у мера. Випуск 4

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано