Новини 28 сесія: податки залишили без змін

28 сесія: податки залишили без змін

-

- Advertisment -28 сесія: податки залишили без змін

26 травня відбулося засідання 28 сесії 7 скликання Сосницької селищної ради.

Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного селищний голова Андрій Портний привітав авторів проектів-переможців Громадського бюджету, вручив їм сертифікати та подякував за активність і небайдужість, а також запросив і надалі брати участь у розвитку громади.

Передача майна в громаду

Цим рішенням селищна рада порушує клопотання перед Сосницькою районною про передачу майна, що перебуває у спільній власності районної ради у власність Сосницької селищної ради.

В переліку нерухомого майна: адміністративна будівля Сосницької районої ради, частина будівлі КП «ЗОДЧИЙ» БТІ, приміщення редакції «Вісті Сосниччини», будівля районного територіального центру, будівля поліклініки та інше.

Постало це питання на сесії, тому що ми бачимо, як завершує «життя» Сосницький район. Для того, щоб комунальне майно залишилось в громаді, а не перейшло в об’єднаний район, депутати вважають за доцільне звернутися до районної ради, щоб вони передали нерухоме майна в комунальну власність громади.

Програма відшкодування різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

Бюджет програми передбачений в сумі 400 000 грн до кінця 2020 року. Тому виникло питання перегляду тарифу на централізоване водопостачання  та водовідведення. Структура тарифу змінилась за рахунок того, що діючий тариф, який був затверджений наприкінці 2018 року, не покриває собівартість.

На сьогодні показник покриття вартості послуг по водопостачанню складає  93%, а по водовідведенню–  74%. Тобто, ті кошти, які надходять від реалізації послуг, не покривають існуючий тариф. Тому було прийнято рішення затвердити програму про відшкодування різниці в тарифах.

Звичайні люди змін в тарифах взагалі не відчують, для них він залишиться незмінним, а для юридичних осіб тариф буде збільшення на ту суму, яку затвердить виконавчий комітет.

Податки і збори на 2021 рік

Земельний податок, податок на нерухоме майно, єдиний податок, туристичний збір, транспортний податок та інші податки збільшувати не стали, всі вони залишилися на рівні минулого року.

Переможці Громадського бюджету

Цим рішення було визнано переможців Громадського бюджету на 2020 рік, а саме наступні проекти: звукове обладнання для Чорнотицького СБК; Встановлення дерев’яних пішохідних переходів через річку Убідь; Ефективне тепло задля збереження здоров`я вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості; Реконструкція внутрішніх санвузлів в приміщенні гімназії ім. О.П. Довженка»; Зона комфортного відпочинку в парку на В’юнищі»; Ремонт колодязя в с. Масалаївка».

Однак в зв’язку з недовиконанням власних надходжень селищного бюджету в 2020 році через епідемію коронавірусу, всі ці проекти підлягають реалізації в 2021 році.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

ФК «Кудрівка» перемагає «Динамо» та робить крок до чемпіонства

Єдиною командою із представників нашого району, яка на минулих вихідних здобула очки, була саме ФК«Кудрівка», яка вдома...

«Волинка» «горить» на нефартовому стадіоні «Торнадо». «Березна» бере реванш у «Лав»

«Торнадо» (Стольне) 5:1 «Волинка» (2:0)Гол: Штакал Віталій. В кожної команди бувають матчі, коли здається,...

30 сесія: громада приймає у власність майно району

23 вересня відбулось засідання 30 сесії Сосницької селищної ради, на якому були присутні 16 депутатів. Всього на...
- Advertisement -28 сесія: податки залишили без змін28 сесія: податки залишили без змін

У Сосниці з’являться безкоштовний прокат велосипедів та вуличні майстерні

На сьогоднішній день Сосниця – центр об’єднаної громади. В селищі немає громадського транспорту, люди, які приїжджають до...

Виборча застава: хто скільки платить

Цього року було прийнято закон, який вніс деякі корективи щодо виборчої застави, а саме зменшено розмір обов’язкової...

Зараз читають

Енергійна й цілеспрямована

У вже далеченькому 2006 році у с. Бутівка було...
- Advertisement -28 сесія: податки залишили без змін28 сесія: податки залишили без змін

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Recommended to you