Новини 28 сесія: податки залишили без змін

28 сесія: податки залишили без змін

-

26 травня відбулося засідання 28 сесії 7 скликання Сосницької селищної ради.

Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного селищний голова Андрій Портний привітав авторів проектів-переможців Громадського бюджету, вручив їм сертифікати та подякував за активність і небайдужість, а також запросив і надалі брати участь у розвитку громади.

Передача майна в громаду

Цим рішенням селищна рада порушує клопотання перед Сосницькою районною про передачу майна, що перебуває у спільній власності районної ради у власність Сосницької селищної ради.

В переліку нерухомого майна: адміністративна будівля Сосницької районої ради, частина будівлі КП «ЗОДЧИЙ» БТІ, приміщення редакції «Вісті Сосниччини», будівля районного територіального центру, будівля поліклініки та інше.

Постало це питання на сесії, тому що ми бачимо, як завершує «життя» Сосницький район. Для того, щоб комунальне майно залишилось в громаді, а не перейшло в об’єднаний район, депутати вважають за доцільне звернутися до районної ради, щоб вони передали нерухоме майна в комунальну власність громади.

Програма відшкодування різниці в тарифах на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

Бюджет програми передбачений в сумі 400 000 грн до кінця 2020 року. Тому виникло питання перегляду тарифу на централізоване водопостачання  та водовідведення. Структура тарифу змінилась за рахунок того, що діючий тариф, який був затверджений наприкінці 2018 року, не покриває собівартість.

На сьогодні показник покриття вартості послуг по водопостачанню складає  93%, а по водовідведенню–  74%. Тобто, ті кошти, які надходять від реалізації послуг, не покривають існуючий тариф. Тому було прийнято рішення затвердити програму про відшкодування різниці в тарифах.

Звичайні люди змін в тарифах взагалі не відчують, для них він залишиться незмінним, а для юридичних осіб тариф буде збільшення на ту суму, яку затвердить виконавчий комітет.

Податки і збори на 2021 рік

Земельний податок, податок на нерухоме майно, єдиний податок, туристичний збір, транспортний податок та інші податки збільшувати не стали, всі вони залишилися на рівні минулого року.

Переможці Громадського бюджету

Цим рішення було визнано переможців Громадського бюджету на 2020 рік, а саме наступні проекти: звукове обладнання для Чорнотицького СБК; Встановлення дерев’яних пішохідних переходів через річку Убідь; Ефективне тепло задля збереження здоров`я вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості; Реконструкція внутрішніх санвузлів в приміщенні гімназії ім. О.П. Довженка»; Зона комфортного відпочинку в парку на В’юнищі»; Ремонт колодязя в с. Масалаївка».

Однак в зв’язку з недовиконанням власних надходжень селищного бюджету в 2020 році через епідемію коронавірусу, всі ці проекти підлягають реалізації в 2021 році.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останні новини

Вибір зроблено? Що було на співбесідах з кандидатами на посаду старост

15 та 16 січня селищний голова Андрій Портний та представники сформованої конкурсної комісії провели співбесіди з кандидатами на посади...

Хто відбиратиме кандидатів на посади старост громади?

Сосницька селищна рада 15 та 16 січня проведе співбесіди з кандидатами на посади старост. Про це йдеться у повідомленні...

Вже відомі списки кандидатів на посади старост

Сосницька селищна рада на своєму сайті оприлюднила прізвища 25 кандидатів, котрі будуть представляти своє бачення розвитку територій старостинських округів...

З 1 січня збільшиться вартість оформлення біометричних документів

З 1 січня 2021 року підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» змінює вартість бланків біометричних документів, у зв'язку з чим несуттєво...

Селищний голова подякував за довіру та привітав з Новим роком та Різдвом Христовим

Сосницький селищний голова Андрій Портний подякував за довіру та привітав всіх з прийдешніми святами – Новим Роком та Різдвом...

З родини Кудрівчан вийшла чемпіонка України

Сім'я Лупиносів – міцна і дружня родина. Все в їх житті йде за планом. І навіть старовинний годинник, який...

Зараз читають

Про футбол: знову наші команди перемогли

В черговому п'ятому турі чемпіонату Менського району з футболу...

Особливості адміністративної відповідальності неповнолітніх

В усі часи актуальною проблемою являється підліткова злочинність, необхідність...

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано