2 літри води в день – це неправда

Ви може бути чули, навіть не одноразово, від лікарів, в інтернеті, по телевізору, що кожній людині потрібно випивати 2 літри води щодня. Це корисно, всім обов’язково треба, а в іншому випадку буде суха шкіра і інші проблеми.

Я вважаю, що це не зовсім правда. Шкода 2 літрів води в день легко пояснити. Наприклад, ви може бути помічали, що коли ви намагаєтеся пити 2 літри води, або це робить хтось із друзів, оточуючих, то бувають набряки на обличчі, або набряклість на тіло.

Шкода 2 літрів води в день: чому ж так? Адже всім потрібно пити 2 літри, чому так відбувається? Пацієнти намагаються пити ці 2 літри через силу, не лізе, а вони п’ють.

Тому сьогодні я поясню чому це не правда.

Нам кажуть, що 60% нашого тіла складається з води. Тому потрібно пити багато води, щоб підтримувати наш організм. Але насправді організм на 60% складається ні з води, а з різних рідин, серед яких вітаміни, мінеральні речовини, які знаходяться в клітинах, сюди ж входить і наша кров, яка явно не є водою.

Ми часто чуємо, що якщо ми не будемо пити багато води, то у нас буде сохнути шкіра. Але це теж не факт. Так, якщо у нас буде низький вітамін A, або погане травлення, тоді будуть проблеми зі шкірою. Але якщо навіть будете пити багато води, то це буде навпаки шкідливо для організму. Вода, як відомо, допомагає виводити з організму токсини. Але якщо води буде багато, тоді вона почне «змивати» і корисні речовини з нашого організму, такі як мінерали, вітаміни і т.д. Все це буде залишати наш організм з водою.

Насправді кількість необхідної денної норми води індивідуально, ми всі різні, не може бути одна і та ж їжа бути корисною для всіх.

Все залежить від конструкції організму, наявності хвороб, стану організму і т.д. Наприклад, комусь може вистачити навіть 1,5 літра води, а кому-то навіть 2 літрів буде мало.

Усім не потрібно намагатися пити 2 літри води. Я вважаю, що 1,5 літра води повинно вистачити всім. Постарайтеся відчути, скільки саме вашому організму потрібно води. Якщо потрібно два, пийте два, якщо літр – ну досить. І це я говорю саме про чисту воду, не чай, ні кава сюди не варто включати.

Зараз читають

До уваги батьків учнів шкіл Сосницької громади

Повідомляємо, що через складні погодні умови 12 лютого шкільні...

Олександр Демідкін – заступник головного лікаря

13 березня із ним укладено контракт. У минулому номері повідомлялось,...

У Сосницькій громаді обрали пріоритетну послугу. Нею стала медична допомога

Відповідне рішення сьогодні прийняв спеціальний комітет, спираючись на результати...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Вам також може сподобатисяПОВ'ЯЗАНІ
Вам рекомендовано