додому Тематичні блоги Відпочинок 10 причин відвідати Гоа

10 причин відвідати Гоа

Гоа це штат на південному Заході Індії. Тут 100 км пляжів, а вся інфраструктура повністю орієнтована на туристів. У Гоа поєднуються найкращі риси європейської та індійської культур, життя тут безтурботна, але наповнена враженнями.

Індія – країна контрастів. Це можна сказати і про Гоа. Одні люди, побувши тут, вважають його філією раю на землі і повертаються сюди знову і знову. Інші кажуть, що відпочинок зіпсований, Гоа – брудна село і більше в цю сторону ні ногою.

У будь-якому випадку, це місце чарівне, з особливою енергетикою і залишає свій відбиток на кожному його який відвідав. На даний момент починається сезон і ми рекомендуємо бронювати тури на Гоа вже зараз і отримати цікаві бонуси.

Отже, заради чого ж варто летіти на Гоа, ТОП причин:

  1. Індійська кухня. Можливо, на першому місці повинні бути пляжі. Але так думає той, хто не пробував індійську кухню. Так, гостро, так солодко. Але смачно. Індійці вміє поєднувати, здавалося б, непоєднувані продукти і роблять це майстерно.
  2. Блошині ринки. У певні дні тижня в Гоа працюють блошині ринки. Знайти там можна все, що душі завгодно – починаючи від прикрас і закінчуючи меблями. Ходити по ринках можна як по музею, насичуючись атмосферою і ароматами. Торгуватися з продавцями – це окремий вид мистецтва. Ціну треба скидати як мінімум удвічі. Якщо навіть нічого не купити, все одно побувати на ринку обов’язково. Особливо на нічному.
  3. Нічне життя. Для любителів неформальних тусовок тут справжній рай. Якщо раніше Гоа був царством хіпі, то тепер тут панує транс-культура. Після заходу сонця на пляжах відкривається безліч клубів, де змішується європейська культура і індійський колорит.
  4. Водоспади. Найвідоміший водоспад це Дудхсагар (перекладається як біле молоко або молочний океан). Водоспад прекрасний, це безперечно, але дорога до його підніжжя – це окрема пригода. Туристу доведеться їхати по серпантину, переправлятися через що вийшла з берегів річку, лізти крізь джунглі, повні мавп. І нагородою буде чудовий вигляд і прохолодне озеро.
  5. Слонячий розплідник. Тут можна погодувати слонів картоплею, покататися на них і навіть прийняти душ зі слоном.
  6. Поцілувати крокодила. Так це можливо. На крокодилячої ферми. Найяскравіші емоції забезпечені надовго.
  7. Сплавитися на каное. Для тих, хто хоче ще більше гострих відчуттів. Річка Зуарі простяглася на 34 км, оточена мангровими заростями, а в самій річці водяться справжні дикі крокодили. Цих вже цілувати не варто.
  8. Зняти байк. Це те, що просто необхідно зробити для всіх, хто проводить свій відпочинок на Гоа. Після оренди мопеда життя на узбережжі заграє новими фарбами. Причому, не обов’язково мати права відповідної категорії. А ось шолом краще надягати, інакше є ризик бути зупиненим місцевою поліцією.
  9. Арт-тусовки. Гоа – це центр альтернативних поглядів. Тут збираються представники творчої тусовки зі всіх куточків світу. Художники, скульптори, танцюристи, представники найдивніших і незвичайних видів мистецтв. Вони часто влаштовують майстер-класи, вистави або просто збираються на пляжі.
  10. Багатогранність. В одному штаті поєднуються вчинені різні речі. І кожен знайде те, що до душі саме йому. Подобається спокій і відокремленість – будь ласка, північний Гоа. Подобаються тусовки і клуби – південний. Хочеться гір і джунглі – вони недалеко. Для тих, хто приїхав за пляжним тюленьим відпочинком – на вибір пляж на будь-який смак.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Останнє в блогах

Проблема кохання

Проблема кохання надалі залишається таїною. Достеменно лише одне -скільки людей, стільки й історій кохання. Чомусь ці історії нас. читачів, багато-мірно заворожують і...

Найцінніше з усього – родина

Розквітло літо килимом в окрузі і аромат від квітів аж п'янить. Вдихаю я його на повні груди, А квітка усміхається й бринить.

Янка хуліганка

Так її інколи називають. А так вона Яна. Бабуся і дідусь звуть Яся. Яся закінчила перший клас. На Перший дзвоник до першого...

Генерал з с. Волинка

Нещодавно людство відсвяткувало 75-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Але далеко не про всіх наших земляків, які ! захищали...

Мрії збуваються

Кожен має мрію, як без неї? А досяжна вона чи ні - залежить від самої людини. В когось вони маленькі й дорога...